| GeorgianaDiaconu a întrebat:

BUna tpu.Am o mare problema! Mi-am taiat parul si il am foarte scurt.
Stie cineva vreun tratament? cum sa il fac sa creasca mai repede
funda

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns (pentru CMaria21):

Cea mai mare prostie. Nu e universal valabilă. Pe lângă asta cineva care suferă de o ciupercă sau bacterie la nivelul scalpului, uleiul de ricin poate avea efecte negative, poate favoriza extinderea ei și tot odată câderea părului. Este cea mai mare tâmpenie din ziua de azi uleiul de ricin. Nu se adminstrează fără un consult în prealabil la medic.

PS: Pe subiect, singura metodă este să ai răbdare! O să crească!

| GeorgianaDiaconu explică (pentru CMaria21):

Mersii mult de tot.Chiar imi faceam griji.Plang de 4 ore in continuu`.Dar merge acest ulei? happy *:*:*:*::**:

4 răspunsuri:
| Lacramioara7531 a răspuns:

Buna! happy Uleiul de ricin, uleiul de masline, galbenusul de ou sunt foarte bune pentru cresterea parului utilizate fie separat fie impreuna. Eu am incercat ambele variante si rezultatele apar la putin timp. Succes ^_^

| dododdododo a răspuns:

Ai auzit de extensii de par? Pai iata solutiawinking