| anonim_4396 a întrebat:

Am o tableta Wink One SE si as vrea sa o vand. Problema e ca nu stiu care e treaba cu transportul. E suficient sa trimit produsul doar in ambalajul lui sau trebuie sa o pun in mii de alte cutii si ambalaje? Locuiesc in Arad in caz ca e interesat cineva de tableta. Eu am cumparat-o acum o luna cu 250 de lei. Avand in vedere ca este intr-o stare impecabila as vrea sa o vand cu 180 de lei. (iar motivul pentru care vreau sa o vand este ca vreau sa imi iau un telefon nou si mai scump)

Răspuns Câştigător
| iSwag a răspuns:

In Romania se practica treaba cu cartoful in loc de telefon/tableta.

Cred ca daca il pui in ambalajul ei si ii pui niste scotch, e ok.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pune o pe olx cu predare personală in zona in care locuiesti, nu te complica cu trimisul prin firme de curierat, omul o vede o probeaza o cumpără, asa e cinstit, de ce sa astepti tu banii si ăla tableta nu?