| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Am si eu o intrebare: cunoaste cineva joburi accesibile part time? De genul figuratie in Tv, divertisment sau promoter? Va multumesc! As dori doar in Bucuresti, sectorul 1 sau 3!

1 răspuns:
| panther2007 a răspuns:

Tu una ceri marea cu sarea, pai sa vedem.
Platouri de filmare nu exista nici in sectorul 1 si nici in sectorul 3(sper sa nu ma insel)
Poti sa faci figuratie pentru Cronica Carcotasilor/MondeniiTrazniti
insa pentru a face acest lucru trebuie sa ajungi pana in Pipera
mai exact sa cauti Complexul IRIDE PARK
Promoter? Cam rar se gasesc astfel de job-uri, dar merita sa incerci. Ceea mai accesibila varianta iti ramane impartitul de pliante pe strada(scuza-ma dar asta e adevarul)