| NyCoLeTaaa a întrebat:

Am si eu o mica problema. Sunt reprezentant Oriflame, dar nu am cont online, deci nu pot sa imi pun singura comenzile. Cum imi fac cont online, si cum obtin parola si codul? dau funditza.

Răspuns Câştigător
| inscriereoriflame a răspuns:

Orice reprezentant oriflame are cont online. Daca nu ai cont atunci nu esti inscrisa. Daca ai o factura de-a ta vezi ca pe ea scrie codul tau de reprezentant. incerci sa te loghezi pe site-ul oficial oriflame si scrii codul de reprezentant apoi faci click pe "am uitat parola". ar trebui sa iti vina parola pe email. In cazul in care adresa ta de mail nu e atribuita codului tau de reprezentant, trebuie sa ceri parola directoarei sau liderului tau care te-a inscris pentru ca ea sigur o stie. Daca nu se rezolva suna la *7000 apel cu tarif normal si vor rezolva cei de la serviciu clienti in cateva minute.
Funda?

| NyCoLeTaaa explică (pentru inscriereoriflame):

Multumesc mult! Nu merge parola de e.mail dar o sa vorbesc cu dna directoare sa imi dea parola.

2 răspunsuri:
| justnicko a răspuns:

Buna. Intrii pe Oriflame.ro si dai pe prima pagina. Iti apare acolo un formular, il completezi si cam asta e tot. Sper ca te-am ajutat. happy