| cryyysss a întrebat:

am si eu urmatoarele piese de calculator...amd phenom 11 x6 1045T, placa de baza(nu stiu de care este) placa video linkul: http://www.compari.ro/......sului.html 6 gb rami ddr3 (1333 mhz) sursa de 50w, 1 terra si jumatate memorie...intrebarea mea este urmatoarea, merge orice joc vreau eu pe acest pc? sau mai trebuie sa investesc bani in el?

Răspuns Câştigător
| AgathaRo a răspuns:

Daca sustii ca nu ai postat la "misto"atunci poti pune o sursa mai de marca daca nu vrei ca investitia sa se duca pe fereastra.

3 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Banuiesc ca ai postat de "misto" cum zic unii : processorul este mult peste, placa de baza nu stii ce-i de ea, placa video una asa la "sictir" dupa pret, memorii ram 6gb, sursa de 50w?! iti bati deja joc de noi. Din motive evidente de plictiseala sa iti laude alti utilizatori "bijuteria" care nu o detii. O raportez linistit la caracter irelevant.

| cryyysss explică (pentru AgathaRo):

Scuza-ma, sursa este de 500w, placa de baza nu o stiu, nu imi bat joc de nimeni, vreau doar sa stiu daca mai trebuie sa bag bani in pc, sau daca suporta orice joc! sunt gamer inrait si de acea intreb.
nu vreau sa imi bat joc de nimeni, nici nu imi permit asa ceva! am gresit in legatura cu sursa si imi cer scuze, a fost greseala mea. si astea sunt piesele care le am (cu o sursa de 500w) nu vreau sa imi laude nimeni "bijuteria" tu nu gresesti ma?! crezi ca imi arde sa postez la "misto"? vai de capu tau!

| cryyysss explică (pentru AgathaRo):

Mersi mult si scuza-ma ca te-am deranjat, sau daca te-am suparat.

| AgathaRo a răspuns (pentru cryyysss):

Daca sustii ca nu ai postat la "misto"atunci poti pune o sursa mai de marca daca nu vrei ca investitia sa se duca pe fereastra.