| puricel a întrebat:

TPU! Are cineva idee cam cat pot lua pe 2 telefoane care au 1 an ambele, daca le amanetez? Am un Lg kp501 cookie si un Lg ku990 viewty. Funda! happy

6 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Poti frumusel sa le vinzi.Castigi mai mult la vanzare decat la amanet.

| Purec a răspuns:

Nu foarte mult. Mai bine le vinzi.

| Purec a răspuns:

In jur de 350-400 ron ai primii pe ele..acum depinde si in ce stare sunt

| Petrica44 a răspuns:

Se amaneteaza si telefoane? Rau am ajuns!sad

| Victor7boy a răspuns:

Ceea ce iti voi spune ti-o spun din experienta.Am avut si eu aceste doua telefoane.Au mers destul de bine pana la un moment dat. Aveam doua deoarece:unul era pentru seriviciu si celalalt pentru restul.In fine, sa revenim. Pana la urma, la un moment dat le-am vandut fiindca vroiam unul nou.
Pretul pe care il poti lua este pana in 500 de lei (5 milioane).

| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA!