| dadaaaaa a întrebat:

LG Cookie KP501 sau Lg KU990? Care dintre acestea ati alege voi?

Răspuns Câştigător
| Gabry a răspuns:

Lg Cookielove struck

13 răspunsuri:
| inna a răspuns:

As alege LG KU990.

| Criiss16 a răspuns:

Lg ku990.

| Pepper9 a răspuns:

Lg KU990.Pentru ca:are camera de 5 mp, tine mai mult bateria pentru ca touch-screen-ul si 3g mananca mult din baterie si ku990 are bateria mai mare cum e lat, are desing-ul mai urat dar mie mi se pare mai bun decat Kp501.Costa mai mult, dar merita banii aia in pluswinking
Sper sa-ti fi fost de ajutortongue

| Sabwy a răspuns:

Eu am lg cookie :X

| Roxana_6190 a răspuns:

As alege ku990 e mai practik si mai bun

| YepIsSuspended a răspuns:

Cookie categorik!winking tu?

| ZapaciLaa a răspuns:

Lg cookie

| marie a răspuns:

Amandoua mi se par interesante si sunt cu tauch... dar parca acum toata lumea:tauch, asa se poarta, e mai bun, bla bla bla:p... un telefon bun recomand celor care isi permit Nokia n97, Sony Erixon Xperia sau Aplle

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintre astea 2 trebuie sa ma hotarasc si eu, si probabil voi alege LG KU990

| bob_1666 a răspuns:

Lg KU990

| MrJungle a răspuns:

Viewty, ca am avut asa ceva. Si e comod.

| madalinzzz a răspuns:

Lg ku990 e foarte bun telefonulwinking

| iulyana96 a răspuns:

LG Cookie as spune, deoarece am si eu si mi se pare foarte bun :X

Întrebări recente