| Lorena0189 a întrebat:

As dori un sfat cum as putea sa fac rost de ceva bani, si mentionez ca am doar 12 ani.Dau FUNDA la cel mai bun raspuns

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cere de la parinti.

| ana233 a răspuns:

Poti sa mai iei din banii de pachet si cate 50 bani, poti vinde bratari facute din ata (cauta pe youtube), coliere, servetele cu modele frumoase. Sper ca te-am ajutat!

| dya273 a răspuns:

Salut.De FM ai auzit? E o firma poloneza de produse de parfumerie, ingrijire corporala, make-up si curatenie. Daca te inscrii ca simplu consumator beneficiezi de discount de 40% la orice produs, daca te inscrii ca distribuitor 40% din vanzarile tale iti raman tie(Atunci cand sunt promotii discountul ajunge pana la 100%). Produsele noastre sunt naturale, nu contin agenti chimici, alergeni sau parabeni.Astept un mesaj aici sau pe :lupikcrazy@yahoo.com

| MAncaN a răspuns:

Te`ai putea inscrie la Lady`s.
Poti castiga pana la 42% discount + inca 20% din comenzile celor pe care ii inscrii tu + produse cadou.
Poti intra pe siteul meu aici: http://ladysinscriere.wgz.ro/, unde ai toate detaliile.
Daca esti interesata si ai intrebari, te astept pe id: anca. m136
Te voi ajuta cu placere.