| Summer09 a întrebat:

As dori si eu niste sfaturi cu privire la cum as putea sa fac rost de bani in jur la 100 de euro in cel mult 2 luni de zile pentru un telefon (Nokia 5230)mentionez ca am 15 ani si nu prea am unde sa ma angajez sau sa lucrez cu toate ca as dori lucru acesta sper sa primesc niste raspunsuri pe care le pot folosi dau fundita si vot pentru cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

E vacanta, deci munceste!

| Blink182 a răspuns:

Sall,pai poti sa ai mai ajuti pe parintii tai,si sigur ati vor da bani. Poti sa ati iei o slujba,sa te duci la Talcioc sa mai vinzi cevahee hee,nu stiu, Vezi tu, Sper ca ti-am fost de folos!

| Joker1958 a răspuns:

Depinde de unde esti eu de ex mai joc la priuri sportive si mai castig...vineri am casigat 120 de leiwinking