| gardin a întrebat:

as putea sa traduc filme sau seriale pe un site si sa primesc bani?

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Nu, am incercat si eu. Maxim primesti vreo 50 de lei pentru vreo 20 de episoade sau asa ceva, ori chiar mai multe, nu merita. Majoritatea merg pe baza de voluntariat sau c-o plata penibila de gen 2 lei pe un episod de o ora. Sa traduci un episod din ala ca sa-l faci ok iti ia minim vreo 3 ore. deci 2 lei pe 3 ore? Eu zic ca nu merita. Si traducerea aia era din franceza, pe engleza nici macar pe la suma asta nu gasesti.