| Ghostplayer a întrebat:

As vrea sa donez pe un metin2 printr-o cartela de 10 euro de reincarcare.Cum ar trebui sa cer la magazin ca sa imi dea cartela potrivitam.Cum trebuie sa ii zic ca sa imi dea ce am nevoie?
DAU FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| Aron98 a răspuns:

Tu te duci si cumperi cartela ta la bar linistit, apoi încarci cartela si intri pe joc. Odată logat p cont, on jos stanga iti apare o mica moneda galbena care se învârte. Dai clik p ea astepti sa se deschidă, si acolo scrie: "Obtine mai multe monezi". Dai acolo si la un momendat iti va apărea sa faci plata prin chiamata sau prin sms. Tu dai la acea prin sms. După ce dai acolo, va trebui sa alegi suma iar după dai "Continua". P urma alege operatori si bagi numarul tău de telefon. După vei primi un mesaj cu un cod care va trebui sa îl bagi când o sa til ceara.
Dai un relog la joc ai gata.
Sper ca te-am ajutat. Bafta

| Ghostplayer explică (pentru Aron98):

Merci mult!

| Aron98 a răspuns (pentru Ghostplayer):

Plăcerea mea