| mariadima a întrebat:

Buna TPU as vrea sa imi strang bani sa imi cumpar o tableta si eu vreau cel putin de iepuras sa mi-o cumpar vreau sa imi cumpar si eu un bun singura ca nu vreau ca mereu sa imi cumpere parinti si eu vreau sa imi cumpar tableta asta http://www.altex.ro/......roid-4-0-4 si cam cati bani ar trebui sa pun in fiecare zi? Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Ce e atat de greu de calculat? Tot parintii iti vor da bani, defapt.Trebuie sa strangi in jur de 100lei/luna, deci in medie 5 lei/zi lucratoare, pe care poate ca ii primesti pentru "pachetel".In decembrie posibil sa primesti bani mai multi, sau le poti sugera ca doresti cadou bani, altceva nimic.Vei strange astfel mai repede suma necesara, asta in conditiile in care nu cheltui nimic.Bafta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu vrei ca sa te ajute parintii de unde faci rost de bani?

| Allexandrrru a răspuns:

Http://annopayss.blogspot.ro/
un blog unde ai mai multe informatii