| simo0393 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu daca lucrezi la avon ca reprezentant primesti ceva un act, diploma ca ai lucrat la Avon?

daca stiti sigur ajutati-ma.
Multumesc!

4 răspunsuri:
| pufuleata a răspuns:

Eu nu am primit nimic...sad

| Aezakmi a răspuns:

Poate la avon primesti diplome, la noi primesti bani! si vorbesc in mii de euro in cateva luni dar asta depinde doar de tine, daca esti interesat aloca-ti 10 min din timpul liber si vorbeste cu minehappy
vrei sa faci bani rapid? sa fii tu seful tau? sa castigi atati bani cat muncesti? sumele pot ajunge in cateva luni la mii de euro, avem oameni care in 2-4 ani au ajuns sa castige 300.000 de euro pe an, e foarte simplu da-mi add la skaterboy_66 si te ajut eu!

| AvonName a răspuns:

Poti primi diplome la Avon, daca participi la tot felul de cursuri online (dureaza foarte putin un curs).

| AvonName a răspuns:

Da, poti sa primesti diplome, care dovedesc ca ai lucrat la Avon!