| anachm a întrebat:

As vrea sa devin reprezentant la avon sau oriflame dar nu stiu la care e mai usor, sau mai avantajos.va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| 1DobreMihai1 a răspuns:

Pai mama lucreaza in domeniu la amandoua si e cam acelasi lucru doar ca la oriflame este putin mai scump deci mai greu dar sunt aceleasi lucruri cum am mai spus aceleasi bonusuri, ma rog difera cadourile date la reprezentant(adica tie) cand este ziua ta sau la inceprea noilor campani(adica comenzi).
Alegerea este a ta!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mariamaria22 a răspuns:

Nu ti-ar place la Ladys, Infinity sau Diva life cosmetics? Sunt f avantajoase.

| Mymytica a răspuns:

Eu iti recomand avon. contacteaza-ma si te pot inscrie. avonncosmetics32@yahoo.com

| daryutza a răspuns:

Http://www.divalifecosmetics.ro/register.htm?r=005411 inscriere reprezentant diva life :)