| KittyMe a întrebat:

TPU :*!
As vrea si eu sa devin reprezentant Oriflame/Avon. Ce mi.ati recomanda? Problema e ca nu stiu cum sa fac, imi poate explica cineva mai pe larg cum sa ma inscriu? Si transportul comenzilor e suportat de firma? Cate cataloage primesc? Prin ce vin (posta/curier/altceva)? Unde plasez comanda? Ma poate inscrie un alt reprezentant? big grin
Help :'(
Fundaa

7 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Nu te intereseaza sa vinzi si alte produse din care sa ai comision frumusel, fara cadouri, cu banii in mana? Daca da, lasa-mi un mesaj.

| Niculinaa a răspuns:

Buna! :*
Daca doresti mai multe informatii poti sa-mi lasi un mesaj aici: https://www.facebook.com/home.php

| KittyMe explică:

@Andreea_Modol_1982... esti si tu inscrisa? Ca nu prea am incredere mare in site. urile astea... si ce varsta trebuie sa ai min? big grin

| Andreea_Modol_1982 a răspuns:

Completeaza formularul asta : http://www.reprezentant-avon.info/formulardeinscriere.html Sper ca ti-am fost de ajutor :*

| Sanja a răspuns:

Reprezentant Oriflame : http://ro.oriflame.com/recruits/online-registration.jhtml?sponsor=1064804 (trebuie doar sa completezi formularul) ..Comenzile se pot face online, transportul se face prin fan courier si taxa e de 7 lei(livrare la domiciliul) iar timpul de livrare este de 3-4 zile lucratoare. Poti beneficia de o reducere de pana la 40 % in functie de valoarea comenzii :
70 lei - 299. 99lei =23% reducere
300lei- 599.99lei = 30%reducere
>600 lei = 40% reducere
+ poti castiga din vanzarea pe care o face grupul tau si te bucuri de recompense suplimentare.

Sper ca te-am ajutat. Bafta! :)

| Teofil12 a răspuns:

Te poti înscrie cu ajutorul unui reprezentant care îti va da un formolar cu CNP data nasterii
si alte date de care tu ai reprezentantii au nevoie pentru. a te angaja.
O data ce ai primit slujba si incepi sa iti vinzi produsele.
In fiecare oras sunt depozite ale acestor firme de unde toti reprezentanti
isi iau produsele comandate prin ei de clienti.
Sper ca te-am ajutat.

| Teofil12 a răspuns:

Scz.
Ti-as recomanda AVON
Cataloagele trebuie sa le cumperi tu de la centru/depozit iar transportul e suportat de AVON
Conanda o livrezi tu la cumpărători
(asta e o continuare la raspunsul de sus)