| Fara7390 a întrebat:

Am facut 18 ani si vreau sa imi deschid un service auto/spalatorie cu Fonduri Europene!
Vreau sa imi spuneti toti pasi pe care trebuie sa ii parcurg, adica ce sa fac prima data, unde sa merg, etc/

Pot face asta? Daca da, ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa obtii fonduri europene, trebuie sa ai deja firma facuta si bani investiti in ea, apoi faci un proiect, foarte bine documentat si musai pe PRODUCTIE nu poe servicii, ca nu primesti nimic.
Fa-ti o livada de fructe sau o gardina de legume... ca la serviciile auto sau spalatorii auto, nu se dau fonduri europene.