| LauraG3 a întrebat:

Cam cat este salariul unui inginer chimist? Multumesc!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intre 1500 si 5000 lei, depinde de pregatire, vechime si loc de munca.

| KodrutZ a răspuns (pentru neutrino):

Nu e nici un inginer chimist care sa ia macar 5001, poate chiar 5002 RON?
@Laura: Puisor, ai 2 ani? Vrei sa te apuci de treaba asta si chiar nu ai fost in stare sa te documentezi pina acum? La fel cum vei gasi chimisti care lucreaza prin cercetare si iau un rahat de 8-900 RON pe o norma intreaga, la fel sint si chimisti care iau salarii din patru cifre in euro. Petrochimia, in special. Preferabil nu in tara...