| Anonimhm a întrebat:

Buna TPU. Cam cat se plateste intretinerea la o garsoniera cu o persoana fara centrala proprie?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cam 200 lei depinde cîta apa calda si rece consumi

| dullcat a răspuns:

Buna.Depinde enorm de oras si de zona/cartier.De exemplu, sper ca nu vorbesti de Cluj. laughing

| Kozi a răspuns:

Cam in ce oras? Ca una e Bucurestiul, Timisoara si alta Alesd.
Apa, electricitate, gunoi, etc. Cat consumi sau produci.
Incalzirea insa, e altceva. Sunt orase unde incalzirea e foarte scumpa si poti plati si peste 400 lei/luna. Sau orase din vest (inclusiv Oradea) unde se folosesc de apa geotermala si incalzirea e aproape gratis.