| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna TPU cat costa un curs la Bussiness Academy din Bucuresti a studiat cineva sau stie cineva cat costa si cum este? DAU FUNDA.

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Tabelul cu preturile /departament il poti gasi in link-ul :https://www.business-academy.ro/......de-afaceri

p.s. Un asemenea certificat nu inlocuieste formarea ta profesionala certificata printr-o diploma universitara de licenta in domeniul economic sau administrativ! Majoritatea celor care urmeaza aceste cursuri sunt angajati ai unor companii care platesc pentru acestia respectivele cursuri in scopul dobandirii de noi competente profesionale.