| Mazilu_Cristi_1989 a întrebat:

Caut job sezonier pentru vara 2014, sunt dansator sportiv, pot da reprezentatii de dans sau pot oferi cursuri de dans, fitness, aerobic, etc. As vrea sa stiu daca pot gasi un astfel de job in Romania, dar nu sa spal vase, sau sa sterg pe jos. Am vazut spre exemplu niste tineri tot cam ca mine la vreo 15-16 ani in complexul bran, in orasul bran, (pe langa Brasov) dansand seara pentru entertainmentul clientilor. Mi s-a parut interesant, daca cineva stie vreun job undeva pe litoral, sa raspunda la intrebare big grin. mersi anticipat.

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Poti incerca sa te angajezi ca animator in hoteluri sau pe vase de croaziera.
la hoteluri cel mai probabil sa cauti la cele de pe litoral.

poti gasi si la agentii de turism care organizeaza si evenimente de animatie.

| Palliu_Maria_1966 a răspuns:

Www.echipatineretii.ro
ion.palliu@gmail.com