| ionescuandrada2000 a întrebat:

Buna TPU! Daca esti reprezentant AVON, castigi si bani? Daca da, cati?

Răspuns Câştigător
| Bantichi11 a răspuns:

Depinde de cite produse dai comanda, daca dai de multe produse cistigi binisor, daca mai putine, oricum cistigi...

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Buna!
Nu as vrea sa te descurajez...probabil ca se castiga binisor, dar trebuie sa stai dupa lume lunar sa iti cumpere produsele, sa ii convingi, reusesti o luna, dar luna urmatoare trebuie s-o iei de la capat.Cu cat vinzi mai multe produse cu atat ai castiguri mai mari, dar trebuie sa stai pe capul oamenilor. Daca ai cunostinte multe, incearca, daca nu...nu stiu ce sa zic. Oricum, succes! happy

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Castigi de prin comisioane in functie de cate vanzari faci

| Cezar2009 a răspuns:

In mod sigur le vei cumpara multe produse pe riscul tau. De castigat nu e sigur;

| Cezar2009 a răspuns:

Ca sa castigi trebuie sa fraieresti pe cat mai multi sa cumpere;