| VanillaSpice a întrebat:

Ce castigi daca esti reprezentant avon ?

6 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Inscriere gratuita si instruire in promovarea si vanzarea produselor Avon.
Ca reprezentant Avon esti propriul tau sef! Ai program flexibil si aloci cat timp doresti acestei activitati. Poti lucra in timpul tau liber acasa, in oras sau chiar in parc.
Cumperi produse Avon cu 40% reducere!
Intri automat in competitii speciale cu premii in produse organizate special pentru reprezentantii Avon.
Esti invitat(a) la evenimente organizate de companie.
Participi fara nici un cost la cursuri de machiaj si cosmetica chiar din primele saptamani de activitate ca reprezentant Avon.

Sursa: http://www.reprezentantavon.com/

| Yukidaruma a răspuns:

Primesti un mic procent din castig, cu cat mai multe comenzi cu atat mai multi bani, si am auzit ca si produse avon gratis (acum nu-ti imagina parfumuri de 1 milion, farduri, si alte din astea, ceva mai practic)

| dragos161 a răspuns:

Bani dar nu multi
depinde de cum comanzi

| deedeetzi a răspuns:

Un procent din vanzari. Daca insa nu faci comanda de 120 de lei, nu primesti nimic, ba chiar platesti cataloagele si transportul, daca e prin Fan curier.
Daca ai comanda de 120 de lei, ai discount 20% (Daca ai 2 campanii consecutive) sau 15% (Daca ai o singura campanie consecutiva). Daca ai comanda peste 270 de lei, ai discount de 25%, sau de 20%, in aceleasi cazuri ca cele de mai sus. Daca ai peste 400 de lei, ai ori de 30%, ori de 25%.Si daca ai peste 750 de lei, ai ori 40%, ori 30%.
Primesti si o oferta pentru reprezentanti, unde sunt reduceri foarte mari, si Avon Magazine.
Uneori primesti cadouri de la ei, si ca reprezentant nou, ai parte de un program motivational : http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/static/_newhome/c03/30/noi.html
Daca vrei sa fii reprezentant, contacteaza-ma! Si eu sunt :)

| Thunderwave_Adriana_1986 a răspuns:

Lunar castigi bani, premii si bonusuri.

Inscrieri gratuite se fac aici -> http://mad.ly/signups/115664/join

| vasilicacojoc a răspuns:

Castigi bani cam 30% din comanda depinde de cati bani o dai