| nosferatu15 a întrebat:

De unde ma sfatuiti sa comand, de pe www.koyos.ro sau www.emag.ro? funda pentru o parere cu argumente solide:D

Răspuns Câştigător
| UnLimiteDVersace a răspuns:

Nu mai este nevoie de argumente solide iti spun direct www.emag.ro

| nosferatu15 explică (pentru UnLimiteDVersace):

Totusi, am vazut pe koyos.ro ca produsele sunt ceva mai ieftine decat pe eMAG. In fine, nu asta conteaza. Conteaza lor si seriozitatea...

| IssabellaIssy a răspuns (pentru nosferatu15):

Poate sunt mai ieftine, dar s.ar putea sa nu fie bune, pe eMAG (cel putin eu)stiu ca sunt bune!

3 răspunsuri:
| UnLimiteDVersace a răspuns:

Nu mai sunt nevoie de argumente www.emag.ro