| Mariana123456789 a întrebat:

doar ce mi-am instalat vamosmt2, am intrat pe cont si cand vr sa ma teleportez imi da eroare si se stinge. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| kyuby19 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iei metin2 severin e clasic usor de folosit si sunt si eu pe acolo cresti instant...probabil ca e un Bug de la joc de iti da eroare 100% problema de la joc.

5 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Direct X 3D

| SerafimHD a răspuns:

Bug de configurare ca metinului nu e vina ta!

| AndreeaD12 a răspuns:

Ai pc praf, cumpara-ti placa video, procesor mai bun.
winking
sau
DiectX 3D nu este instalat cum trebuie.

Fundaa?batting eyelashes

| Daiana_Olivia_1998 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa i-ti dezinstalezi jocul... dupa care stergi cam tot ce ai nefolositor prin el, dupa care il instalezi din nou. Dar ar putea fi o problema cu jocul...incearca sa gasesti pe cineva care mai joaca acest joc..sau la jucat:-).