| Justmeale2345 a întrebat:

Buna TPU! Este cineva care a lucrat la Cinema One Brasov, in Coresi? De la ce varsta angajeaza? Cum este colectivul, mediul de lucru? Dar salariul? Orice detaliu este bine venit! Multumesc in avans!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă te angajezi abia aștept să te cunosc. Cică vor deschide cinematografele numai pentru vaccinați, iar când apare noua parte din Furios și Iute voi merge și eu. Păcat ca pandemia asta a închis cinematografele, a lăsat și oameni fără locuri de munca. Ultimul film pe care l-am văzut la Cinema One a fost Bad Boys For Life... Asta când era viața normală, fără virus și fără măști. Scuze pentru "off topic".

| denibv a răspuns:

De obicei echopa este tanara si cred ca poti si de pa 16 ani. Vrei sa te angajezi la ei? cum ai procedat ca si eu as dori