| Gerard9965 a întrebat:

TPU! Ieri mi-am facut un cont la Fortuna pentru pariuri online si in Live. Am depus suma de 40 de lei, dar nu am primit acel bonus de 300 de lei.
Am plasat primul pariu pe care l-am castigat. Am citit apoi ca ar fi ceva de genu: Am pariat suma si chiar daca pierd meciul, imi iau banii inapoi.Doar primul pariu.
De ce nu am primit bonusul si atunci cand imi fac un cont nou, cum pot sa fac rost de acei 300 de lei pentru apriere?
As dori un raspuns doar de la userii ce au trecut prin ceea ce am trecut si eu.

1 răspuns:
| DaniTDCI a răspuns:

Ai primit o teapa, de ce? sunt falsuri doar sa le trimiti bani, daca era asa, imi faceam si eu vreo 5 conturi si imi scoteam banii pe un card.