| Cosmin18393 a întrebat:

Salut, mi-am făcut cont pe superbet, am pus un bilet de 50 de lei și am primit un bonus de 24 de lei cu care am pariat un nou bilet. Am câștigat ambele pariuri, însă am primit doar banii de pe biletul pus cu bani reali. Ce e de făcut?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Probabil asta denota cat de serioase si transparente sunt casele de pariuri in Romania!
noi cei care am inteles mafia si hotia din spatele la toate jocurile de noroc si toate cazinourile fizice si online...ne-am retras si bine am facut!
Nu le mai dati de mancare acestor ticalosi care profita de naivitatea omului care crede ca poate castiga usor ceva in viata!

Caci castigul usor si gratuit oferit de catre un strain este la fel de real precum daca ai avea un IQ mic si ai crede ca poti lucra la NASA!