| XxXxSweetGirlXxXx a întrebat:

Imi puteti da si mie niste statusuri noi?

9 răspunsuri:
| TheTimeKiller a răspuns:

Hmm, status nou? Categoria "afaceri & financiar"? Ce zici de "mi-am gasit in sfarsit un creier la reducere" sau daca nu ti-ai gasit unul inca..."cumpar creier la reducere". Cred ca ar fi printre cele mai bune statusuri pentru cineva(probabil o fata de 10-13 ani) care in loc sa se gandeasca ca incepe scoala cauta ce status sa-si puna pe facebook(cred ca e facebook..adica in ziua de azi cine stie pe ce site-uri intrati). Sfat: GET A LIFE!
Ps. Asta inseamna "sa-ti iei o viata".

| XxXxSweetGirlXxXx explică (pentru TheTimeKiller):

Am gresit categoria am vrut sa pun la Adolescenti.

| DianaCorsa a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| CosticaShtrengarul a răspuns:

i love talking to strangers it turns me ON

| CosticaShtrengarul a răspuns:

Unde-i funda mea? HUH?

| XxXxSweetGirlXxXx explică (pentru CosticaShtrengarul):

Nu mie defolos ce ai scris. mai sus.winking

| TheTimeKiller a răspuns (pentru XxXxSweetGirlXxXx):

La ce iti trebuie un status nou? Cu ce te ajuta? Crezi ca intereseaza pe cineva ce faci tu? Asculta-ma pe mine, in loc sa iesi in evidenta pe facebook mai bine socializezi cu o persoana fata in fata. Sa zicem ca iti pui o poza pe facebook. Si daca esti frumoasa si daca nu...baietii de pe facebook iti lasa comentarii cu "ce frumoasa esti", "frumoaso" etc. Cum sa te bucuri cand un baiat lasa la multe fete comentarii si like-uri doar ca sa le atraga sa fie el "o persoana placuta". Deci, mai bine mai putine poze si statusuri pe facebook. Facebook-ul il vad un site unde iti poti urmari vedetele preferate, sa vorbesti cu prieteni(nu cu cineva care abia il cunosti, prieteni care ii cunosti in realitate). La 10-13 ani nu ar trebui sa te preocupe pozele si statusurile pe facebook. Nimanui in afara de familia ta nu ii pasa de tine happy

| XxXxSweetGirlXxXx explică (pentru TheTimeKiller):

Sti ce? Ba multor persoale le pasa de mine. sh imi trebuie status pentru mess da mno nu te mai baga daca nu sti la ce imi trebuie te bagi si uh in seama sa te afli in treaba oh go on

| analala a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute