| anonim_4396 a întrebat:

M-am intalnit azi cu un baiat care a vrut sami vanda un iphone 4 cu 200 euro. telefonul se putea desface carcasa din spate avea baterie ca si la nokia era duall sim. Era cumva contrafacut dau funda!

11 răspunsuri:
| kogi1983 a răspuns:

Dual sim-ul nu este original

| Intruder19 a răspuns:

Da,replica 100%.Un iphone original (3gs in sus nu gasesti de la 900 lei), nu se poate desface capacul si nu e dual sim.Este replica si nu merita 200 euro.Le gasesti cu 200 lei pe okazii

| MaTrIx8378 a răspuns:

Nu era original, pur si simplu era chinezarie, daca l-ai luat ai facut o mare prostie.

| gheorghe92 a răspuns (pentru MaTrIx8378):

Nu l-am cumparat

| GEORGE a răspuns:

Poate nu era iphone si doar semana

| Damasc a răspuns:

Categoric era contrafacut, originalul nu are Dual Sim. Uite aici specificatiile unui iphone 4 original http://www.flashgsm.ro/Apple-iPhone-4

| iiGeorgii a răspuns:

Era Contrafacut Sigur
1. iPhone nu i se desface carcasa
2. 200 Euro? NU exista iPhone Original cu banii astea tongue

| mihaibumbar a răspuns:

Sall,cu siguranta era contra facut nu o sa gaseti iphone 4 cu 200 euroteas sfatui cand vrei sa iei un telefon la ocazie sa:faci cateva poze si vezi ce laritate are d`pa aia intra la redare muzica si vezi cum se aude cu volumul la maxim fi foarte atent ce vrei sa cumperi

| ssssssfdsgfser a răspuns:

Nu era iphone era PHONE. asa se numeste. Este un telefon care seamana cu iphone4 identic aproape si care a fost promovat chiar si pe facebook la 350 lei.

| YoAleXXander a răspuns:

Facatura 100% cum cu 200 euro? pff frate faceai o mare greseala daca il luai

| johnny1101 a răspuns:

Ma in general astea care vand telefoane asa pe strada in general vand ori contrafacute ori le schimba carcasa ca sa arate ca este nou telefonul si il pune intr-un toc ca sa arate ca e original. Sfatu meu e ca nu poti avea asa multa incredere la persoane din asta cel mai bine cumperi din magazin.