| cookieshor a întrebat:

mi-ar placea vara asta sa fac niste afaceri sa fac rost de bani... URGENT vreau sa imi cumpar o chitara...
Ce mi-ati recomanda? as prefera o lista...
Cel mai bun raspuns va primi funda...kisslove strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| alexalexuz a răspuns:

Afaceri -poti sa vinzi ceva ce ai tu pe acolo jucari biciclete un site unde poti sa vinzi este mercador poti sa iti deschizi un chiosc sa vinzi inghetata limonada sau sa vinzi- la targuri sper ca mam facut inteles FUNDA!?

6 răspunsuri:
| Camiiimm a răspuns:

Poti sa devi reprezentant la ORIFLAME. ai comision cuprins intre 23%-40% si poti castiga pe langa comision si produse. da add la m.camiii@yahoo.com.big grin

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vinde ti calculatorul sau telefonul.

| Mandy693 a răspuns:

Poti imparti pliante mai ales daca esti din Bucuresti ori sa iti iei un part time macar

| Aezakmi a răspuns:

Doriti sa faceti niste banuti frumosi? doriti sa aveti afacerea voastra si in cateva luni sa ajungeti director de vanzari stand in fata calculatorului si castigand din luna in luna cat mai multi bani? daca te atrage aceast lucru da-mi add la skaterboy_66 pe messenger si iti explic cat de simplu este sa ajungi in cateva luni sa castigi mii de euro, pot demonstra ca este real, este recunoscut in toata Europa si nu numai si tu poti face parte din aceasta retea de succes, te astept partenere happy

| andreileu21 a răspuns:

CAnd vei strange banii necesari pentru chitara eu iti recomand o fender sau un ibanez.Eu am fender si este o chitara buna care costa intre 500-20000 de lei