| QuietAngel a întrebat:

Hey there! big grin

Am nevoie de un raspuns rapid! happy
Vreau sa-mi cumpar o chitara acustica si eu sunt incepatoare... Ce chitara mi-ati recomanda? (300-450 RON)big grin
P. S. Un magazin online ar fi perfect!hee hee
funda :X

4 răspunsuri:
| QuietAngel explică:

Ma gandeam la fender squier sa-105 na... thinking
Ce parere aveti? big grin

| EXAMS a răspuns:

Iti recomand o chitara REGHIN este foarte buna se fabrica in DCT si pot spune ca este cea mai buna firma in domeniu(fabrica si viori si alte intrumente muzicale). uite site-ul :http://www.soundcreation.ro/chitare-chitari-acustice-cid9/.
Dar poti mai bine sa cumperi din magazin deoarece o si vezi real si poti decide ce iti place. Funda?

| EXAMS a răspuns:

App sa te asiguri de marimea chitarii 4/4 intreaga cea mai mare sau medie depinde cum preferi si daca ai mai practicat si sti ca la inceput te dor degetele pe care le ti pe corzi ia o chitara cu, corzi dinntr-un material familiar plasticului.nu stiu exact, sau daca nu poti sa induri durerea succes...