| mihaita94 a întrebat:

si tuturor
Inscriu reprezentanti pe aria judetului braila si din toata tara!
Timp de 4 luni primesti cadouri semnificative iar cat timp esti r
Reprezentant participi la competitii si castigi numeroase premii
Banii ii primesti din comenzile acumulate
Ai termen flexibil ca sa-ti platescti factura.(17 zile)
Doritorii ma pot contacta pentru mai multe informatii si inscrieri la id MIHAITABOIERAS09 sau telefon 0731878259, 0740537111

4 răspunsuri:
| iwlia a răspuns:

Inscriu reprezentanti ladys, dati-mi add jullie_th06

| valThina a răspuns:

Reprezentanti la ce?

| valThina a răspuns:

Toata lumea e reprezentant la avon. daca intrebi tinerii cu varste cuprinse intre 14-23 de ani o sa vezi ca 70% sunt repezentantihee hee))) ce ne trebuie atatia?

| mihaita94 explică:

Reprezentanti avon!