| bianca a întrebat:

Care este pasiunea ta? Produsele cosmetic, bijuteriile si shopping-ul?
Atunci nu rata oportunitatea de a fi reprezentant avon profitand de nenumarate avantaje:
-poti comanda produsele on-line sau printr-un sms urmand ca noi sa le livram la adresa ta
-poti obtine un discount de pana la 30% din vanzarile tale
-produsele nu trebuiesc achitate pe loc
-primesti cadouri de bun venit + alte premii pe parcursul campaniilor
-program de lucru flexibil
-materiale gratuite
-inscrierea gratuita

Cadouri de bun venit
http://www.avoncosmetics.ro/......lider.html

detalii si inscrieri la- adresa de email : bia_coolgirl94@yahoo.com
-numarul de telefon:0764496356

1 răspuns:
| Biencush a răspuns:

Buna! Daca te-ar interesa o colaborare cu o alta retea, respectiv Ladys, nu ezita sa ma contactezi! Mult succes!