| millar a întrebat:

stiti jocuri online prin care castigi bani reali? Si sa ti trimita prin posta? Va rog ajutatima, ma cam cert cu ai mei si nu mai imi dau bani deloc

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Lasă mă prostiile si daca ai 18 ani cauta ti servici, daca nu ai incă vârsta legală de a muncii, atunci vezi ti de scoală, lasă jocurile online, ca nu cistigi nimic, e si normal sa nu i ti dea părintii tai bani sa-i cheltuiesti tu aiurea pe te miri ce prostii. ce vârsta ai? esti fată sau baiat?

| alitzzy a răspuns:

Nu e joc, dar eu folosesc ClixSense [ http://csl.ink/tHu ] si scot frumos bani de buzunar din el.
Trebuie sa dai click pe reclame sau sa completezi chestionare. E chiar lejer. Îmi platesc adesea comenzile online cu sumele retrase de aici.
Banii îti vin în PayPal, dar ai si optiune de check, adica prin posta. Mai usor rezolvi cu PayPal, în schimb. Eventual cauti pe cineva care are cont de PayPal, îi trimiti lui suma din cont si ti-i da apoi în mâna.

| DjStrike a răspuns:

Big Time