| HonneOnna a întrebat:

Sunt intr-un impas acum si as avea nevoie de niste raspunsuri cat mai rapide. Intrebarea mea este : Stie cineva un potential sponsor de incredere in Romania sau SUA pe ajutorul caruia m-as putea baza? Fratele meu a ramas fara sponsor in mijlocul facultatii si are nevoie imediata de unul deci va rog, raspundeti cat de repede puteti. Multumesc anticipatwinking

4 răspunsuri:
| Rosu_Bettina_1984 a răspuns:

Cred ca fratele tau e mai aproape de un sponsor decat tine..Ai puteaa incerca un imprmut din banca si gata problemahappy

| HonneOnna explică (pentru Rosu_Bettina_1984):

Pai asta e chestia ca a incercat cu imprumutul si nu a mers si na...

| HonneOnna explică (pentru Rosu_Bettina_1984):

Oricum, ai ceva detallii despre imprumuturi care ar putea fi de folos?

| Rosu_Bettina_1984 a răspuns (pentru HonneOnna):

In cazul in care lucrezi tu sau parintii tai de minim 6 luni sau de 3 luni macar dar cu virare a salariului in cont, imprumutul este viabil la bcr.Scz pentru intarzierea raspunsuluihappy Numai bine!