| gabriela10 a întrebat:

Sunteti interesati sa va inscrieti la Oriflame? Este un mod simplu de a putea castiga niste bani de buzunar.Inscriu reprezentanti din toate localitatile(in special din Dambovita si Prahova).

-varsta minima ca sa te poti inscrie:16 ani
-livrarea produselor la domiciliu
-cele mai mari discounturi(23%-40%, in functie de valoarea comenzii)
-produse de calitate
-factura o poti plati in maxim 18 zile de la data in care ai dat comanda

Iti poti crea propria afacere daca ai ambitie!(de aceea am si pus anuntul la acest domeniu'Afaceri&Financiar')

Nu pierzi nimic daca incercihappy

Pentru mai multe informatii ma puteti contacta pe adresa de e-mail:
oriflame_pentrutoti@yahoo.com

Va astept cu drag!

2 răspunsuri:
| georgyya a răspuns:

Ma numesc Georgiana,sunt reprezentant Lady's si fac inscrieri. Cine doreste sa se inscrie, o poate face contactandu-ma la adresa repr_ladys@yahoo.com

| iwlia a răspuns:

Inscriu reprez ladys, cine vrea dati-mi add la jullie_th06