| micky19 a întrebat:

Ai vrea un venit suplimentar, dar nu ştii cum să-l obţii? Dacă ai măcar 10-12 colege sau prietene, totul devine foarte usor! Toată lumea foloseşte produse cosmetice Avon, de ce să nu le cumpere de la tine? Câştigi comision din vânzari, iar dacă te descurci bine, poţi promova la conducerea unei ehipe! Depinde numai de tine!
Avantajele imediate sunt:
-înscriere şi instruire gratuite;
-între 15-40% reducere din valoarea comenzii câştig personal;
-livrarea produselor gratuit la domiciliu;
-produse cadou sau la reduceri speciale;
-premii special pentru reprezentanţi;
-achiţi contravaloarea produselor (minus comisionul tău) abia după 18 zile.
Pentru cei interesati ma pot contacta la nr. de telefon 0764.859.445

2 răspunsuri:
| Lesu22 a răspuns:

Cu ptc acesta faci 0.3$ pe zi : http://www.e-money4u.com/? ref=lesu

| adriangabor92 a răspuns:

Bine