| anonim_4396 a întrebat:

Unde as putea schimba o bancnota de 50 de euro rupta doar o jumatate de centimetru? Deci doar un pic. Nu stiu cum am reusit de s-a rupt. Cred ca de la fermoarul de la portofel. La Bcr si Brd nu schimba. Va rog ajutati-ma! Dau funda

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

La Banca Nationala a Romaniei.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Si la BNR imi cere comision pentru schimbul valutar sau pur si simplu imi schimba? am centru bnr in Iasi

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bineinteles ca iti cere.Nu stiu cat.

3 răspunsuri:
| SSJGohan3 a răspuns:

Ori la BNR ar trebui daca nu la casele de schimb valutar daca nu la persoanele ce schimba euro in lei pe langa bancomate, asta e Romaniahappy