| Goodman125 a întrebat:

Buna TPU, vreau să mă angajez la o firma de paza, sunt din Vâlcea și aș vrea să știu care sunt firmele cele mai bune și care au obiective pe cluburi. Eu acolo as vrea și care plătesc la timp! Deci aștept răspunsuri și recomandări exclus Delguard! Dau funda!

1 răspuns:
| cristi202 a răspuns:

Tu vrei la cluburi. Ei vor unde au nevoie. Si asa, in loc sa asculti muzica faina dintr-un club, ajungi sa pazesti cine stie ce obiectiv uitat de lume. Esti sigur ca vrei asta? happy