| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor, am facut un blog cu 3 metode de facut bani de acasa, nu metode sa te imbogatesti peste noapte :))... doar sa scoti niste banuti din care sa iti platesti facturile, sau efectiv pentru un venit suplimentar. Toate cele 3 metode sunt testate de mine si inca am ramas cu ele. Vreau sa imi spuneti ce parere aveti despre blog si eventual cei care le incearca sa imi spuna parerea personala. Ce mai lipseste, daca nu am explicat ceva cum trebuie. Multumesc anticipat :D
http://cumsafacibanii.blogspot.com/

1 răspuns:
| eliaclodia a răspuns:

E interesant si folositor, cred. Deocamdata nu am incercat nimic. Studiez.