| qwertyuioppoiuytrewq a întrebat:

Am si eu 3 intrebari:
1) Ce topicuri credeti ca ar mai trebui puse pe forumul meu (de la serverul de Minecraft) http://hackersgame.yuku.com?
2) Care este cel mai acceptabil si ieftin host pentru servere de Minecraft?
3) Cum pot da upgrade la server? 1.5.2 >- 1.6.2

3 răspunsuri:
| qwertyuioppoiuytrewq explică:

Vroiam sa scriu update

| qwertyuioppoiuytrewq explică:

Imi pare rau Nicoleta dar nu mi se pare de increde. Vreau sa fie din Romania.

| Mateas_Mario_1989 a răspuns:

Inainte sa iti raspund la intrebari, vreau sa iti spun ca eu nu fac parte din acea firma de hosting dar am / voi avea serverul de minecraft in ea.
Nu stiu daca e de incredere sau nu. 70 sloturi cu 1 GB RAM la doar 5Euro? :)
Da.
Il adaugi pe skype. Iti da ID acolo.

1. Cerere Grad
Cerere UnBan
Raportari BUG
Regulament
Raportari Admini
Raportari Playeri

2.) 24host. Il adaugi pe skype pentru. host :
info. 24host e ID lui

3.) Schimbi minecraft-server.jar / bukkit.jar / server.jar [depinde de host] la versiunea serverului. [iei bukkit de pe www.bukkit.org sau cauti pe google]