| De3 a întrebat:

Buna tuturor.Anul acesta fiind clasa a 10 am inceput sa fac educatie antreprenoriala.Profesoara ne-a dat ca tema sa facem planul unei firme cu denumire logo, toate cele...insa nu prea am idei in legatura cu ce activitate ar putea desfasura firma pe care eu va trebui sa o creez si administrez.As vrea si eu cateva idei. Multumesc(scuzati categoria...nu am gasit altceva apropiat de subiectul meu)

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

1.Nume firma (ex: "Pink Beauty")

2. Domeniu de activitate -servicii- cod CAEN:9602 "Coafura si alte activitati de infrumusetare" (ex. pentru un : salon infrumusetare)