| Cobzariu_Petrica_1989 a întrebat:

Buna prieteni! Dati-mi cateva idei de activitati distractive specifice programului,, Scoala altfel" ce se pot desfasura in clasa, mai exact pentru cei mici din ciclul primar, la ora de educatie fizica. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Anonimat10 a răspuns:

Lasa-i sa se joace football sau daca esti in clasa lasa-i sa gateasca asta am facut si eu cand am fost in clasa a IV si a fost foarte distractiv sau daca uni copii au kendama fa un concurs de kendame.