| IuliaIulia6315 a întrebat:

Bună tuturor! Stie cineva daca si de unde se pot lua bani imprumut cu contract notarial in Timisoara sau imprejurimi?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Angajeaza-te minim 6 luni si dupa aceea mergi la orice IFN pentru imprumut, desi tot camatari insa cumva legali
IFN-urile au un alt regim de functionare si alte reguli fata de banca de aceea unele accepta si cu 3 sau 6 luni de munca sa acorde imprumuturi
Nu are valoare prea mare un imprumut cu contract notarial intre 2 persoane fizice, de aceea nu vei gasi pe nimeni sa faca asa ceva
Daca ai lucruri de valoare ai putea sa vinzi dintre ele, tv, laptop sau telefon, daca sunt generatii noi se vand rapid
Nu stiu de ce este atat de urgenta nevoia ta de bani, ca daca este doar o nevoie acuta de bani te gandeai la un servici mai din timp!

| Violleta2022 a răspuns:

Iar ai venit dupa bani?
Si luna asta ai nevoie sa imprumuti bani?

Dar ceva de munca legala, de ce nu-ti iei?