| Thelinky a întrebat:

Buna va puteți abona la acest link va rog frumos? Acesta este link ul:
https://m.youtube.com/channel/UCPlYq4j4r87VZGixsTNZBUQ

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Canal bazat pe Slime.
Continut destul de random. Cat despre SEO...mai bine nu. Reguli de compozitie inexistente. Vad ca ai deja destul de multi abonati activi.
Personal nu ma intereseaza acest subiect si nu am motive sa ma abonez. Tu continua sa postezi in continuare, se pare ca prinde la public...

4 răspunsuri:
| ovidiu123432 a răspuns:

Decat sa ceri sa se aboneze cineva la tine mai bine depui munca pe canalul tau te Youtube si o sa faci si mai multi abonati dar si activi, eu nu ma abonez fiindca nu faci un content care sa-mi placa si nu e calitate deloc, apuca-te de Youtube cand ai posibilitatea de a face un content cat de cat ok.

| Thelinky explică (pentru ovidiu123432):

Nu te abona prostule!

| ovidiu123432 a răspuns (pentru Thelinky):

"Prostule"? Prin limbajul pe care il folosesti dai dovada de cat de "destept" esti, bravo, asa ai fost educat de parinti tai? Vai de tine.

| Thelinky explică (pentru ovidiu123432):

Da pentru ca din poza de profil pe care o ai se vede ca esti un bou.