| Andwta a întrebat:

Va rog sa imi raspundeti. Sunt reprezentant avon. Dupa ce am trecut de primele 6-7 campanii. Totul in regula, dupa am observat ca nu imi ramanea ce mi se cuvine. De ex : trebuia sa raman cu 30 de lei, ramaneam cu 8 lei dupa plata facturii. Si am intrebat o prietena, care aceasta mi-a spus ca la o factura a trebuit sa plateasca 40 de lei in plus. Mi se pare o prostie si foarte neseriosi.
La voi cum este?
Daca vreau sa fac o pauza de 3 luni sau mai mult ce se intampla?
La oriflame tot asa e?
Dau funda acelei persoane care imi explica mai detaliat.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la centrul Avon cel mai apropiat sau suna /scrie la ei si cere explicatii, pe baza numarului facturii.