| Biencush a întrebat:

Fetelor, care imi explica varianta cea mai convenabila si mai la indemana pentru plata facturii la Avon?

Răspuns Câştigător
| Ela_2196 a răspuns:

Poti sa mergi la o banca sau la o posta cu factura si platesti acolo. insa, cea mai la indemana varianta (ramane dupa parerea mea) plata facuta de acasa. Daca ai un card si daca ai bani pe el (nu neaparat cardul de la avon) platesti de acasa. eu asa fac, am card la bcr si platesc toate facturile de acasa happy

3 răspunsuri:
| Biencush explică:

Coordonatoarea mea zice ca am nevoie de card, iar la card stiu ca se ia comision de administrare, plus comision la tranzactii.ieri am facut o plata in avans la banca si mi-a luat comision.cand voi plati efectiv factura, cred ca iar o sa imi ia comision.La posta platesc exact cat e pe factura?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai te duci la posta cu factura si o platesti asa facea si cateva pr de a le mele nu e complicat de loc.

| toni_5904 a răspuns:

Cauti la tine in localitate un sediu al bancii City Finnancial, care are un soi de bancomat unde poti face astfel de plati chiar si la 3 dimineata.