| mihaelamiki96 a întrebat:

vrea cineva sa devina reprezentant oriflame? se castiga foarte bine, primiti cadouri, cu cat avansati castigati mai bine, puteti castiga o excursie la roma pentru 2 persoane, o masina etc... pentru mai multe detalii : mysumyhaela

6 răspunsuri:
| Aurelian0709 a răspuns:

Intr-adevar se castiga dar este mult de alergat si trebuie sa ai clientii tai formati ca sa poti vinde ceva, dar avand ca este criza asta nu vad daca ar mai merge ceva.

| mihaelamiki96 explică (pentru Aurelian0709):

Da e destul de alergat dar se merita! si de cateva comenzi tot poti face rost pentru ca oricine foloseste sapun gel de dus o crema un parfum...

| 傻瓜的毫不相干 a răspuns:

Astept masina dar nu vreau sa fiu reprezentant!

| mihaelamiki96 explică (pentru 傻瓜的毫不相干):

Din pacate nu poti castiga masina fara ca sa te inscrii sad

| 傻瓜的毫不相干 a răspuns (pentru mihaelamiki96):

In Spania nu exista Oriflame, suedezii astia sunt fraieri rau...