| vilpiko a întrebat:

Bună, vreau sa fac o comanda și în afară de PayPal este doar opțiunea de a plăti cu cardul de debit, vreau sa știu cum mai exact trebuie sa procedez ca să plătesc astfel (cardul este unul pentru copii, nu am împlinit încă 18 și vreau sa știu dacă asta afectează în vreun fel plata)

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia-o pe mamița lângă tine când introduci datele să n-ai emoții

| andreierdna91 a răspuns:

Daca acel site are reguli pentru varsta nu vei putea face plata cand vor detecta ca e card pentru minori. Cel mai bine ia un parinte langa tine si introdu datele impreuna. Cel mai sigur este sa faca unul din parinti un cont Revolut (e gratuit, fara card fizic) faci un card Virtual in Revolut si faci plata de acolo, daca ceva merge prost, din aplicatia Revolut ceri banii inapoi si ii recuperezi. Contul de Revolut trebuie facut de parinti, nu direct de tine.