| Lolypop_4017 a întrebat:

Vreau sa fiu reprezentant amway sar nu am buletin! Stiu ca altfel nu se poate dar, speram ca ma poate ajuta cineva!

5 răspunsuri:
| gabriela_7244 a răspuns:

Inscrie-te pe numele mamei tale, a unei surori, sau al unei prietene mai mari, dupa ce vb in prealabil cu ele, dar dai adresa ta pentru a putea primi comenzile la tine acasa. o zi buna i-ti doresc

| OmuVerde a răspuns:

Daruieste celor dragi un cadou ecologic de la Greenpeace: pixuri din hartie si plastic reciclat, semne de carte imprimate pe hartie reciclata (cu vapoarele Greenpeace), brelocuri, sireturi si tricouri inscriptionate. Comanda acum doar la Greenpeace Shop: http://www.greenpeace.org/romania/shop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc nu vrei sa fii reprezentant lady's fost metropolitan

castigi 25% la o comanda de 133 lei 33 de lei sunt ai tai profita de ocazie. daca doresti sa te ajut da add la id: ella_angel_016

| ViseColorate_4467 a răspuns:

Inscriete pe numele mamei talehappy

| comandaxango a răspuns:

Suna la 0721. 288. 020 Adina